FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

MP Mrzeżyno 2022 - rejestracja końcowe odliczanie

Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Masters Kobiet Mrzeżyno 13-15.05.2022 już wkrótce.

 

Rejestracja do mistrzowskiego turnieju nad Morzem Bałtyckim w Mrzeżynie jest otwarta do 06.05.2022 na stronie https://competit.pl/w/8348/

 

Dokonując poprawnego zgłoszenia należy założyć drużynę i następnie przez dopisanie do drużyny zgłosić poszczególnych zawodników akceptując warunki regulaminu umieszczonego na stronie rejestracji oraz podczas zgłoszenia.

 

W tegorocznym regulaminie zaszły zmiany odnośnie dopuszczenia do Mistrzostw Polski Amatorów Mrzeżyno 2022 drużyn z III ligi w kategorii kobiet i mężczyzn. Decyzja została podjęta na podstawie obserwacji i porównaniu poziomów sportowych drużyn uczestniczących w rozgrywkach lig amatorskich oraz III lig wojewódzkich występujących w rozgrywkach PZPS. Szczegóły w regulaminie.

 

W planie Mistrzostw Polski Masters i Amator jest oficjalne otwarcie turnieju w dniu 13.05 o godzinie 21.00 korzystając z wysokiej klasy wyposażenia hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu. Parametry przestrzenne hali, wyposażenie techniczne, trybuny dla blisko 500 widzów pozwalają na organizowanie w niej zawodów sportowych oraz spektakli teatralnych, występów estradowych i innych imprez o charakterze kulturalnym.

 

Bezpośrednie sąsiedztwo i dostęp od plaży oraz portu daje nam możliwość organizacji sobotniej imprezy integracyjnej tuż przy brzegu Morza Bałtyckiego.

 

MRZEŻYNO - TWÓJ ADRES NAD BAŁTYKIEM 

https://www.youtube.com/watch?v=1i1UZCIqTRY 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl