Aktualności

SUPERPUCHAR POLSKI AMATORÓW 2021 - Déjà vu ?

Superpuchar Polski Amatorów Nowy Dwór Mazowiecki 2021 zakończył się tak ........ jak w 2020.

NINJA VOLLEY KRAKÓW zdobywa Superpuchar Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Kobiet powtarzając sukces z 2020 roku. Tym samym pochwalić się może drużyna CTO VOLLEY MALBORK sięgając kolejny raz po Superpuchar Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Mężczyzn, podobnie jak w Warszawie w 2020.

MVP turnieju wybrana w kategorii kobiet została zawodniczka Ninja Volley Patrycja Silczuk, w kategorii mężczyzn najbardziej wartościowym zawodnikiem wybrany został Adam Sobstyl z CTO Volley Malbork.

Nadmienić należy, że Ninja Volley nie straciła nawet seta w turnieju. Tak łatwo nie miała drużyna CTO Volley, jednakże meczu w turnieju nie przegrała grając w sześciu rozegranych meczach 3 razy tie break.

Półfinały o awans do walki o Superpuchar Polski Amatorów 2021 w kategorii mężczyzn były jak zwykle niezwykle emocjonujące. Nie łatwo było wygrać drużynie TBT Warszawa z Balvitenem w trzecim secie 18-16 i CTO Volley Malbork z Siarką Tarnobrzeg przegrywając już 0-1 w setach i 3-9 w tie break. W finale znowu w trzech setach z TBT wygrał CTO Volley Malbork.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zdobywcom Superpucharów. Atmosfera jaką tworzycie na boisku i poza nim ...... bezcenna.