FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

TBT WARSZAWA - NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ ROKU 2021

 

 

Najlepsza Męska Drużyna 2021 roku to TBT Warszawa.

 

Zdobywca UCSiR Pucharu Polski Amatorów Warszawa 2021 oraz finalista Superpucharu Polski Amatorów Nowy Dwór Mazowiecki 2021.

 

 

 

"Historia naszej drużyny sięga już dobrych kilku lat. Tworzymy grupę pozytywnie zakręconych osób na punkcie siatkówki i staramy się jak najczęściej wspólnie spotykać przy siatce. Każdy z nas ma za sobą przygodę czy to na parkietach ligowych PZPS czy akademickich w AZS.

 

Jako drużyna często startujemy w turniejach amatorskich w całej Polsce, a miniony sezon bez wątpienia możemy zaliczyć do historycznie udanych. Część z Nas zdobyła zarówno Puchar Polski jak i Mistrzostwo Polski oraz została finalistą ostatniego Superpucharu.

 

Dodając do tego pozostałe zwycięstwa i medale w minionym sezonie zaznaczmy swoją pozycję na siatkarskiej mapie Polski. Ale.....nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i w związku z tym nie zwalniamy tempa na przyszły rok - mamy apetyt na więcej!" - takie pełne zadowolenia i optymizmu słowa docierają do nas od drużyny TBT Warszawa.

 

Będąc Najlepszą Męską Drużyną Roku 2021, zespół TBT Warszawa jest zwolniony z opłat rejestracyjnych we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez PSMiA w roku 2022.

 

Gratulacje !!!

Strony internetowe - odee.pl