FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

ANDRYCHÓW - NASZE MIASTO

 

Gmina Andrychów była gospodarzem XII Kaman Cup WorldVolley Masters & Amateur Championship który odbył się w dniach 08-11.09.2022 w Andrychowie.

 

Andrychów - miasto nadzwyczaj pozytywne i gościnne, a doświadczyliśmy tego począwszy od pierwszych kontaktów z Panem Burmistrzem Tomaszem Żakiem i wizyty w urzędzie.

 

Dzięki współpracy i pozytywnym decyzjom Pana Burmistrza i Urzędu dotyczących organizacji XII edycji Kaman Cup w Andrychowie, mieliśmy przyjemność współpracować z andrychowskim Moskit-em https://www.moskit-andrychow.eu/  i jego dyrektorem Marcinem Putyrą oraz z panią Agatą Ziębą.

 

Współpraca z andrychowskim ZWIK-iem oraz ZGK pozwoliła na realizację wydarzenia na wysokim i profesjonalnym poziomie. 

 

Profesjonalne przygotowane i udostępnione hale sportowe Szkół Podstawowych  nr 2 oraz nr 4 potwierdzają sportową aktywność miasta. Nam pozwoliło to na zorganizowanie dużego międzynarodowego sportowego  wydarzenia w idealnych warunkach za co bardzo dziękujęmy Dyrekcjom w/w szkół oraz pracownikom szkół zaangażowanych w realizację i obsługę bieżącą XII Kaman Cup.    

 

Sekcje dziecięce Międzyszkolnego Klubu Sportowego Andrychów pod nadzorem trenerów wsparły obsługę wszystkich meczów a było ich ponad 60. Brawo WY !!!

 

Dziękujemy pani Alicji Simoni z Akademii Młodego Siatkarza Andrychów, która od początku koordynowała działania związane z realizacją i przebiegiem wydarzenia.

 

Było nam i uczestnikom XII Kaman Cup niezmiernie miło być gościem miasta Andrychów.

 

Andrychów - dziękujemy !!!

Strony internetowe - odee.pl