FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

ARKADIUSZ CZECH - NAJLEPSZY ZAWODNIK ROKU 2021

 

AREK CZECH - no bo kto jak nie On. Najlepszy Zawodnik w 2021 według Polskiej Siatkówki Masters i Amator.

 

W 2021, jak w każdym roku, w polskiej siatkówce amatorskiej były do zdobycia trzy najwyższe i najważniejsze trofea - Puchar Polski , Mistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski.

 

 

Arek zdobył Puchar Polski z TBT Warszawa, zdobył Mistrzostwo Polski z Jack Sparrow Volley by Allsix i był finalistą Superpucharu Polski z TBT Warszawa. Żeby nie było za mało - został wybrany MVP Pucharu Polski oraz najlepszym rozgrywającym Mistrzostw Polski Amatorów.

 

Arek sam o sobie:

"Moja przygoda z siatkówką zaczęła się dość nietypowo, bo na kanapie przed telewizorem, kiedy obejrzałem swój pierwszy mecz naszej kadry. Następnego dnia znałem już cały skład. Potem było już tylko lepiej. W 4 klasie zacząłem treningi w MOS Wola Warszawa, choć w tamtym czasie byłem bliski zostania piłkarzem.

 

W klubie trenowałem przez 6 lat, od mini-siatkówki, po wiek kadeta, ale ta przygoda musiała trwać dalej. Mimo, że trenowałem jako rozgrywający, w liceum grałem ... na przyjęciu, reprezentując szkołę w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki i Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Już wtedy zacząłem grać w rozgrywkach amatorskich, najpierw w pojedynczych turniejach, potem w Białołęckiej Lidze Siatkówki.

 

Na studiach wróciłem już na nominalną pozycję, czyli na rozegranie, choć smykałka do atakowania jest we mnie do dziś. W AZS SGH grałem zarówno w lidze, jak i w AMP przez 8 lat.

Obecnie gram głównie turniejowo, zarówno w Warszawie i okolicach, jak i nieco dalej i mam nadzieję, że ta przygoda potrwa jeszcze ładnych parę lat." - i niech tak będzie.

 

Będąc Zawodnikiem Roku 2021, Arek jest zwolniony z opłat rejestracyjnych we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez PSMiA w roku 2022.

 

Brawo Arek !!!

Strony internetowe - odee.pl