FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

ENERGYLANDIA PRZESYŁA ENERGIĘ NA KAMAN CUP

ENERGYLANDIA https://energylandia.pl/ została kolejną z firm pozytywnie patrzących na nasze działania organizacyjne dla aktywnych miłośników siatkówki w każdym wieku.

 

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
 
 
Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 20 kilometrów. Energylandia jest na rynku zaledwie od 8 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości - spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają nas tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.
 
Atrakcje Energylandii charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 6 stref:  Bajkolandia, Strefa Familijana, Water Park, Smoczy Gród, Aqualantis i Strefa Ekstremalna.
 
Dodatkowo 28 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Moya Planetarium a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilkanaście dedykowanych sklepów.
 
Jest gdzie poszaleć, odpocząć i spędzić czas rozrywkowo.
Strony internetowe - odee.pl