FaceBookYouTube
Logo PLSLogo PZPSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

MASPEX Z NAMI - TYMBARK - TO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ

Grupa Maspex została Partnerem XII Kaman Cup WorldVolley Masters & Amateur Championship Andrychów 08-11.09.2022 !!!

 

Grupa Maspex https://maspex.com/  jest największą prywatną firmą w branży spożywczej w Polsce oraz jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma jest liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Rumunii oraz ich czołowym producentem na Węgrzech, w Bułgarii i Litwie. Jest liderem na rynku makaronów, dżemów, i sosów oraz wiodącym producentem w segmencie keczupów, dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce, a także produktów instant w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

W portfolio firmy znajduje się 70 polskich i zagranicznych marek, które docierają do ponad 60 państw na całym świecie. Do największych z nich należą marka Kubuś, Tymbark, Tarczyn, Lubella, Łowicz, Polski Lek.  Produkty Grupy powstają w 17 nowoczesnych zakładach w Polsce i za granicą. 

 

Na XII Kaman Cup w Andrychowie będzie z nami TYMBARK https://tymbark.com/  

 

Tymbark to zdecydowany lider sprzedażowy na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. To najlepiej znana i najczęściej wybierana przez konsumentów marka w swojej kategorii produktowej. Marka to ekspert w oferowaniu najwyższej jakości soków, nektarów i napojów oraz musów owocowych. Swój wyjątkowy smak produkty zawdzięczają starannie wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom i warzywom.

W szerokiej ofercie marki dostępne są owocowe i warzywne soki 100% i nektary, nie zawierające dodatku cukru i konserwantów. Na rynku dostępne są także Vitamini, czyli marchwiowe i marchwiowo-owocowe soki z beta-karotenem i błonnikiem oraz nektary Tymbark cieszące się niesłabnącym zaufaniem konsumentów.

Marka oferuje orzeźwiające, owocowe napoje o kultowych wariantach, takich jak: Jabłko-Mięto, Wiśnia-Jabłko czy Jabłko-Brzoskwinia. W napojowej ofercie znajduje się również linia Po Prostu z szerokim wyborem produktów bez dodatku cukru.  Produkty Tymbarku są znane w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA.

 

TYMBARK - TO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ !!!

Passion Never Ends - whatever you do.

 

Strony internetowe - odee.pl