FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

VOLLEY GDAŃSK WICEMISTRZEM POLSKI NA MPA

VOLLEY GDAŃSK zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski Amatorów Zawiercie 2020.

Gdański Volley już dwukrotnie uczestniczył w Mistrzostwach Polski Amatorów. W edycji w 2019 roku w Gizycku Gdańszczanie zdobyli brązowy medal by w Zawierciu wspiąć się na podium na drugie miejsce.

W grupie po zaciętym meczu Volley Gdańsk pokonał srebrnego medalistę Mistrzostw Polski Amatorów Giżycko 2019 Neobrand Volley By Allsix Białystok w stosunku 2-1, w trzecim secie do 13. Nie łatwo było również z Dabrową Górniczą gdzie zwycięstwo przyszło także po 3 setach. Samatix Volleyball Team uległ ekipie z Gdańska 2-0.

Zapowiadający się emocjonująco półfinał z obrońcą tytułu Mistrza Polski ETP Elektro Kędzierzyn Koźle był meczem niepodziewanie szybkim i na korzyść Volley 2-0.

W emocjonującym finale mimo prowadzenia z Riser Jaworzno 1-0, Volley Gdańsk stracił w walce punkt za punkt drugiego seta oraz trzeciego do 14.

W drużynie Volley Gdańsk wyróżnieni zostali Przemysław Wawer oraz Adrian Ossowski.

Wicemistrza Polski Amatorów reprezentowali: Adrian Zajkowski, Adrian Ossowski, Bartek Koźlewicz, Daniel Koska, Jakub Roszyk, Marek Sanewski, Michał Pysz, Patryk Fafiński, Przemysław Wawer.