FaceBookYouTube
Logo PLSLogo KamanLogo Vieira Cafe

Aktualności

XIII KAMAN CUP MALBORK 2023 - SZANOWNI PANOWIE M60

W turnieju XIII Kaman WorldVolley Masters & Amateur Championship Malbork 2023, jak to od 2012 roku, gościmy przede wszystkim większość kategorii Masters.

Od 2021 roku Szanowni Panowie w kategorii +60 pokazują uczestnikom Kaman Cup niekończącą się pasję, wolę walki o każdą piłkę i każdy centymetr boiska.

Bierzmy przykład, bądźmy tak aktywni i tak pełni życia jak oni, na drodze których od lat w życiu jest siatkówka a kilku z uczestników jest już po 70-tce  Szacunek, poważanie, uznanie i podziw z ukłonem do pasa. Pasja nigdy się nie kończy.

W Malborku podium opanowały drużyny z Ukrainy zdobywając 1 i 3 miejsce a srebro wywalczyła ekipa z Polski.

Zwycięzcą XIII Kaman WorldVolley Masters Championship Malbork w kategorii M60 została drużyna AHK OLIMP Kijów z Ukrainy w składzie:

Yurii Bilousenko, Mykhailo Bytchenko, Viacheslav Klujev, Viktor Kovnishyr, Serhii Frolov, Andrei Dunajev oraz Viktor Kaliberda.

MVP kategorii został wybrany Viktor Kaliberda były reprezentant Ukrainy oraz prywatnie ojciec Denisa Kaliberdy niemieckiego siatkarza, reprezentant kraju.

Podium uzupełniła srebrna polska drużyna Fortis Volleyball Team oraz z brązowym medalem ukraiński OBOLON z Kijowa.

Kolejno na pozostałych miejscach zostały sklasyfikowane ekipy Intermarine, Tornado Koszalin oraz KSK Kołczygłowy.

WIELKIE GRATULACJE dla wszystkich Panów za to że jesteście i zawstydzacie niejednych młodszych swoją postawą.

Grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej.